Szafy przesuwne  szafy przesuwne

Szafy na wymiar to doskonała opcja dla osób, które oczekują maksymalnej funkcjonalności. Takie meble zapewniają podwyższoną wygodę użytkowania. Oferujemy zabudowy tradycyjne, jak i z systemem przesuwnym. Wybór zależy wyłącznie od indywidualnych potrzeb.

Perfekcyjne dopasowanie

Zabudowy na wymiar są doskonale dopasowane do wnętrza. To właśnie dzięki temu można racjonalnie zagospodarować przestrzeń. Nie ma więc znaczenia, czy garderoba jest duża, czy wręcz przeciwnie. Szafy projektowane są w oparciu o wymagania i upodobania klienta. Dbamy nawet o najmniejsze detale.

Wysoka wytrzymałość

Wykonywane przez nas garderoby cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością. Z pewnością usatysfakcjonuje to tych, którzy pragną zainwestować gotówkę raz, a porządnie. Jest to inwestycja na długie lata. Gwarantujemy nie tylko korzystne ceny, ale również pełną terminowość.

Etapy zamówienia mebli na wymiar

1. Pomiar

Bardzo ważnym aspektem jest nieodzowna wizyta pracownika zakładu w domu zainteresowanego, po to aby wykonać niezbędne pomiary pomieszczenia. Projektant musi zmierzyć każdy nawet najmniejszy zakamarek, aby prawidłowo dopasować meble do wnętrz. Dalszy kontakt prowadzony jest telefonicznie, mailowo, przez media społecznościowe lub osobiście. Przesyłane są stosowne raporty z postępu prac produkcyjnych. Przedmiotem kontaktu z klientem są wybory kolorów, materiałów, cennik, dobór akcesoriów i wymaganego wyposażenia kuchennego.

2. Projekt oraz wycena

Na podstawie wykonanych pomiarów i po uzgodnieniu z Państwem ogólnej koncepcji projektu, przygotowuję indywidualną komputerową wizualizację, co do której mogą Państwo wnieść w każdej chwili swoje dodatkowe uwagi i ewentualne korekty. Cena zależy od użytych materiałów i indywidualnych wymagań i potrzeb Klienta. Wraz z ofertą i załączoną wizualizacją, otrzymacie Państwo również szczegółowy projekt techniczny.

3. Wybór projektu

W momencie gdy projekt zostanie zaakceptowany przez Klienta, ustalane zostają ostateczne szczegóły, m.in. takie jak wybór materiałów z jakich będzie wykonany, kolorów, tapicerki i detale. Na tej podstawie sporządzamy indywidualną i dokładną wycenę. Klient otrzymuje też próbki tkanin, drewna. Gdy wycena zostaje przez Klienta przyjęta podpisujemy umowę oraz pobieramy zaliczkę w wysokości przynajmniej 50% wartości wyceny

4. Montaż

Nasze meble na wymiar po opuszczeniu zakładu produkcyjnego trafiają od razu do Klienta (po wcześniejszym ustaleniu dogodnego dla niego terminu), gdzie są montowane i zostawiane gotowe do użytku. Klient nie musi się martwić o transport wyrobu – transportem zajmujemy się my

5. Zadowolenia klienta

Gdy montaż jest zakończony podpisywany jest protokół zdawczo-odbiorczy. Następuje potem rozliczenie Klienta i przekazanie mu pisemnej gwarancji. Forma płatności jest dostosowywana do życzenia Klienta – może być przelewem lub gotówką w terminie 7 lub 14 dni (w zależności od zamówienia). Nie przewidujemy płatności ratalnych.

UMÓW SIĘ NA POMIAR