Kuchnie na wymiar  kuchnia

Kuchnia na wymiar to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób, które pragną wykorzystać każdy zakątek pomieszczenia. Ułatwia to efektywną organizację wnętrza. Należy zaznaczyć, że dzięki zabudowie można ukryć mało atrakcyjne sprzęty AGD. Kuchnia stanie się optycznie większa, a zarazem przestronniejsza. Stworzenie spójnego wystroju nie będzie żadnym wyzwaniem. Nasz nowy produkt kuchnie i szafy na wymiar w naszej ofercie od początku 2016r. Pomimo niespełna rocznej działalności mamy sporą kolekcję ładnych realizacji, które można obejrzeć na naszej stronie internetowej i na naszym facebooku.
Nasi zadowoleni klienci są najlepszym dowodem na to, że poszerzenie oferty o meble na wymiar było odpowiedzią na potrzeby naszych klientów, którzy coraz częściej decydują się na tę formę urządzania mieszkań, mają wymarzone wizje swoich wnętrz, a meble typowe dostępne na rynku pomimo swojej różnorodności nie zawsze są w stanie wpasować się w te wizje.

Zamawiając naszą kuchnię bezpłatnie przedłużamy gwarancję na sprzęt do 5 lat.

Galeria wykonanych przez nas kuchni na wymiar

 

Etapy zamówienia mebli na wymiar

1. Pomiar

Bardzo ważnym aspektem jest nieodzowna wizyta pracownika zakładu w domu zainteresowanego, po to aby wykonać niezbędne pomiary pomieszczenia. Projektant musi zmierzyć każdy nawet najmniejszy zakamarek, aby prawidłowo dopasować meble do wnętrz. Dalszy kontakt prowadzony jest telefonicznie, mailowo, przez media społecznościowe lub osobiście. Przesyłane są stosowne raporty z postępu prac produkcyjnych. Przedmiotem kontaktu z klientem są wybory kolorów, materiałów, cennik, dobór akcesoriów i wymaganego wyposażenia kuchennego.

2. Projekt oraz wycena

Na podstawie wykonanych pomiarów i po uzgodnieniu z Państwem ogólnej koncepcji projektu, przygotowuję indywidualną komputerową wizualizację, co do której mogą Państwo wnieść w każdej chwili swoje dodatkowe uwagi i ewentualne korekty. Cena zależy od użytych materiałów i indywidualnych wymagań i potrzeb Klienta. Wraz z ofertą i załączoną wizualizacją, otrzymacie Państwo również szczegółowy projekt techniczny.

3. Wybór projektu

W momencie gdy projekt zostanie zaakceptowany przez Klienta, ustalane zostają ostateczne szczegóły, m.in. takie jak wybór materiałów z jakich będzie wykonany, kolorów, tapicerki i detale. Na tej podstawie sporządzamy indywidualną i dokładną wycenę. Klient otrzymuje też próbki tkanin, drewna. Gdy wycena zostaje przez Klienta przyjęta podpisujemy umowę oraz pobieramy zaliczkę w wysokości przynajmniej 50% wartości wyceny

4. Montaż

Nasze meble na wymiar po opuszczeniu zakładu produkcyjnego trafiają od razu do Klienta (po wcześniejszym ustaleniu dogodnego dla niego terminu), gdzie są montowane i zostawiane gotowe do użytku. Klient nie musi się martwić o transport wyrobu – transportem zajmujemy się my

5. Zadowolenia klienta

Gdy montaż jest zakończony podpisywany jest protokół zdawczo-odbiorczy. Następuje potem rozliczenie Klienta i przekazanie mu pisemnej gwarancji. Forma płatności jest dostosowywana do życzenia Klienta – może być przelewem lub gotówką w terminie 7 lub 14 dni (w zależności od zamówienia). Nie przewidujemy płatności ratalnych.

UMÓW SIĘ NA POMIAR