Meble łazienkowe  meble do lazienki

Łazienka jest jednym z najbardziej wymagających pomieszczeń w mieszkaniu. Nie tylko z uwagi na specyficzne warunki w niej panujące, ale również często jej małą powierzchnię, którą nie łatwo w sposób funkcjonalny zagospodarować. Nie oznacza to jednak, że posiadanie łazienki marzeń jest zarezerwowane jedynie dla wybranych. Z WENUS MEBLE każdy może urządzić swoją łazienkę, tak jak chce w sposób komfortowy i estetyczny.

Zabudowy łazienkowe – sposób na idealną łazienkę

Każdą przestrzeń łazienkową można doskonale zagospodarować łącząc jej funkcjonalność z walorami estetycznymi, mając przy tym na uwadze panujący w niej mikroklimat. Idealnym rozwiązaniem są więc zabudowy łazienkowe, które pozwalają meble do lazienek [meble do łazienek] zaprojektować zgodnie z indywidualnymi preferencjami dostosowanymi do konkretnej przestrzeni by korzystać z nich w sposób komfortowy przez lata.

Meble łazienkowe na wymiar z MEBLE WENUS to:

– gwarancja najwyższej jakości i 100% satysfakcji;
– odporność i wytrzymałość o dużych walorach estetycznych;
– nowoczesne i praktyczne rozwiązania na miarę indywidualnych potrzeb;
– profesjonalizm i szybka realizacja.

Etapy zamówienia mebli na wymiar

1. Pomiar

Bardzo ważnym aspektem jest nieodzowna wizyta pracownika zakładu w domu zainteresowanego, po to aby wykonać niezbędne pomiary pomieszczenia. Projektant musi zmierzyć każdy nawet najmniejszy zakamarek, aby prawidłowo dopasować meble do wnętrz. Dalszy kontakt prowadzony jest telefonicznie, mailowo, przez media społecznościowe lub osobiście. Przesyłane są stosowne raporty z postępu prac produkcyjnych. Przedmiotem kontaktu z klientem są wybory kolorów, materiałów, cennik, dobór akcesoriów i wymaganego wyposażenia kuchennego.

2. Projekt oraz wycena

Na podstawie wykonanych pomiarów i po uzgodnieniu z Państwem ogólnej koncepcji projektu, przygotowuję indywidualną komputerową wizualizację, co do której mogą Państwo wnieść w każdej chwili swoje dodatkowe uwagi i ewentualne korekty. Cena zależy od użytych materiałów i indywidualnych wymagań i potrzeb Klienta. Wraz z ofertą i załączoną wizualizacją, otrzymacie Państwo również szczegółowy projekt techniczny.

3. Wybór projektu

W momencie gdy projekt zostanie zaakceptowany przez Klienta, ustalane zostają ostateczne szczegóły, m.in. takie jak wybór materiałów z jakich będzie wykonany, kolorów, tapicerki i detale. Na tej podstawie sporządzamy indywidualną i dokładną wycenę. Klient otrzymuje też próbki tkanin, drewna. Gdy wycena zostaje przez Klienta przyjęta podpisujemy umowę oraz pobieramy zaliczkę w wysokości przynajmniej 50% wartości wyceny

4. Montaż

Nasze meble na wymiar po opuszczeniu zakładu produkcyjnego trafiają od razu do Klienta (po wcześniejszym ustaleniu dogodnego dla niego terminu), gdzie są montowane i zostawiane gotowe do użytku. Klient nie musi się martwić o transport wyrobu – transportem zajmujemy się my

5. Zadowolenia klienta

Gdy montaż jest zakończony podpisywany jest protokół zdawczo-odbiorczy. Następuje potem rozliczenie Klienta i przekazanie mu pisemnej gwarancji. Forma płatności jest dostosowywana do życzenia Klienta – może być przelewem lub gotówką w terminie 7 lub 14 dni (w zależności od zamówienia). Nie przewidujemy płatności ratalnych.

UMÓW SIĘ NA POMIAR