Meble pokojowe  mlodziezowy

Urządzenie mieszkania to często nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli chce się, aby było funkcjonalne, przytulne i po porostu ładne. W naszej firmie WENUS MEBLE doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i oferujemy szafy oraz garderoby dostosowane do indywidualnych preferencji oraz potrzeb naszych klientów. Inspirujemy i proponujemy nowoczesne rozwiązania, które sprostają oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zabudowa na wymiar – funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni

Na komfort użytkowania przestrzeni mieszkalnej wpływa niewątpliwie sposób jej zagospodarowania, nie zapominając o jej walorach estetycznych. Warto więc postawić na meble, które pozwolą w sposób funkcjonalny i przyjemny dla oka ją wypełnić. Najlepszym rozwiązaniem są zabudowy na wymiar, ponieważ dają w zasadzie nieograniczone możliwości dostosowania ich do indywidualnych preferencji oraz możliwości przestrzennych danego pomieszczenia.

Garderoby i szafy na wymiar to doskonały pomysł na zabudowę przestrzeni mieszkalnej – np. przedpokoju, sypialni czy pokoju dla dziecka. Stworzą niezwykle funkcjonalne miejsce do przechowywania ubrań czy innych rzeczy dodając przy tym uroku i charakteru każdemu pomieszczeniu.

Gwarancja najwyższej jakości na lata

Piękne i funkcjonalne garderoby i szafy na wymiar dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Zabudowa na wymiar pozwala stworzyć przestrzeń mieszkalną o jakiej się zawsze marzyło i cieszyć się z niej przez długie lata.

Zabudowa na wymiar z WENUS MEBLE to:

– gwarancja jakości;
– fachowa pomoc i doradztwo;
– indywidualne podejście do każdego Klienta;
– nowoczesne i praktyczne rozwiązania;
– otwartość na wyzwania;
– szybka realizacja.

Etapy zamówienia mebli na wymiar

1. Pomiar

Bardzo ważnym aspektem jest nieodzowna wizyta pracownika zakładu w domu zainteresowanego, po to aby wykonać niezbędne pomiary pomieszczenia. Projektant musi zmierzyć każdy nawet najmniejszy zakamarek, aby prawidłowo dopasować meble do wnętrz. Dalszy kontakt prowadzony jest telefonicznie, mailowo, przez media społecznościowe lub osobiście. Przesyłane są stosowne raporty z postępu prac produkcyjnych. Przedmiotem kontaktu z klientem są wybory kolorów, materiałów, cennik, dobór akcesoriów i wymaganego wyposażenia kuchennego.

2. Projekt oraz wycena

Na podstawie wykonanych pomiarów i po uzgodnieniu z Państwem ogólnej koncepcji projektu, przygotowuję indywidualną komputerową wizualizację, co do której mogą Państwo wnieść w każdej chwili swoje dodatkowe uwagi i ewentualne korekty. Cena zależy od użytych materiałów i indywidualnych wymagań i potrzeb Klienta. Wraz z ofertą i załączoną wizualizacją, otrzymacie Państwo również szczegółowy projekt techniczny.

3. Wybór projektu

W momencie gdy projekt zostanie zaakceptowany przez Klienta, ustalane zostają ostateczne szczegóły, m.in. takie jak wybór materiałów z jakich będzie wykonany, kolorów, tapicerki i detale. Na tej podstawie sporządzamy indywidualną i dokładną wycenę. Klient otrzymuje też próbki tkanin, drewna. Gdy wycena zostaje przez Klienta przyjęta podpisujemy umowę oraz pobieramy zaliczkę w wysokości przynajmniej 50% wartości wyceny

4. Montaż

Nasze meble na wymiar po opuszczeniu zakładu produkcyjnego trafiają od razu do Klienta (po wcześniejszym ustaleniu dogodnego dla niego terminu), gdzie są montowane i zostawiane gotowe do użytku. Klient nie musi się martwić o transport wyrobu – transportem zajmujemy się my

5. Zadowolenia klienta

Gdy montaż jest zakończony podpisywany jest protokół zdawczo-odbiorczy. Następuje potem rozliczenie Klienta i przekazanie mu pisemnej gwarancji. Forma płatności jest dostosowywana do życzenia Klienta – może być przelewem lub gotówką w terminie 7 lub 14 dni (w zależności od zamówienia). Nie przewidujemy płatności ratalnych.

UMÓW SIĘ NA POMIAR