Kuchnie na wymiar cieszą się rosnącym zainteresowaniem. To rewelacyjna propozycja dla osób, które pragną maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy pomieszczenie jest małe i trudne w aranżacji. Tutaj liczy się nawet najmniejszy zakamarek.

Ergonomiczna zabudowa kuchni

Proponowane meble kuchenne na wymiar spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. To właśnie dzięki temu zaprojektowana zabudowa będzie w pełni ergonomiczna. Codzienne użytkowanie mebli stanie się o wiele bardziej komfortowe, a także przyjemniejsze. To klient decyduje o rozmieszczeniu, wymiarach, czy też podziale wewnętrznym szafek kuchennych. Przekłada się to na podwyższoną swobodę oraz wygodę eksploatacji.

Optymalne zagospodarowanie przestrzeni

Kuchnia na wymiar to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób, które pragną wykorzystać każdy zakątek pomieszczenia. Ułatwia to efektywną organizację wnętrza. Należy zaznaczyć, że dzięki zabudowie można ukryć mało atrakcyjne sprzęty AGD. Kuchnia stanie się optycznie większa, a zarazem przestronniejsza. Stworzenie spójnego wystroju nie będzie żadnym wyzwaniem.

Najwyższy poziom funkcjonalności

Potrzeby klienta zawsze stawiane są na pierwszym miejscu. Podczas projektowania mebli kuchennych liczy się również ich funkcjonalność. Dbamy nawet o najmniejsze detale, gdyż to właśnie one wpływają na efekt końcowy. Warto wspomnieć, że do produkcji mebli wykorzystywane są wyłącznie certyfikowane materiały, które przetrwają w nienaruszonym stanie długie lata. Jest to inwestycja, która opłaca się najbardziej.

Korzystne ceny

Mogłoby się wydawać, że meble na wymiar kosztują majątek. Nic bardziej mylnego! Zapewniamy korzystne ceny oraz dogodne warunki współpracy.

 

 

 

Etapy zamówienia

1. Pomiar

Bardzo ważnym aspektem jest nieodzowna wizyta pracownika zakładu w domu zainteresowanego, po to aby wykonać niezbędne pomiary pomieszczenia. Projektant musi zmierzyć każdy nawet najmniejszy zakamarek, aby prawidłowo dopasować meble do wnętrz. Dalszy kontakt prowadzony jest telefonicznie, mailowo, przez media społecznościowe lub osobiście. Przesyłane są stosowne raporty z postępu prac produkcyjnych. Przedmiotem kontaktu z klientem są wybory kolorów, materiałów, cennik, dobór akcesoriów i wymaganego wyposażenia kuchennego.

2. Projekt oraz wycena

Na podstawie wykonanych pomiarów i po uzgodnieniu z Państwem ogólnej koncepcji projektu, przygotowuję indywidualną komputerową wizualizację, co do której mogą Państwo wnieść w każdej chwili swoje dodatkowe uwagi i ewentualne korekty. Cena zależy od użytych materiałów i indywidualnych wymagań i potrzeb Klienta. Wraz z ofertą i załączoną wizualizacją, otrzymacie Państwo również szczegółowy projekt techniczny.

3. Wybór projektu

W momencie gdy projekt zostanie zaakceptowany przez Klienta, ustalane zostają ostateczne szczegóły, m.in. takie jak wybór materiałów z jakich będzie wykonany, kolorów, tapicerki i detale. Na tej podstawie sporządzamy indywidualną i dokładną wycenę. Klient otrzymuje też próbki tkanin, drewna. Gdy wycena zostaje przez Klienta przyjęta podpisujemy umowę oraz pobieramy zaliczkę w wysokości przynajmniej 50% wartości wyceny

4. Montaż

Nasze meble na wymiar po opuszczeniu zakładu produkcyjnego trafiają od razu do Klienta (po wcześniejszym ustaleniu dogodnego dla niego terminu), gdzie są montowane i zostawiane gotowe do użytku. Klient nie musi się martwić o transport wyrobu – transportem zajmujemy się my

5. Zadowolenia klienta

Gdy montaż jest zakończony podpisywany jest protokół zdawczo-odbiorczy. Następuje potem rozliczenie Klienta i przekazanie mu pisemnej gwarancji. Forma płatności jest dostosowywana do życzenia Klienta – może być przelewem lub gotówką w terminie 7 lub 14 dni (w zależności od zamówienia). Nie przewidujemy płatności ratalnych.

UMÓW SIĘ NA POMIAR